Producenci
Korsarz | W pełni modułowy zasilacz ATX (EU) | RM1000x SHIFT | 1000 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Low Voltage Directive (LVD) UKCA RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Konstrukcja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Łączna moc | 1000 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Wydajność | 90% |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, DC |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 800 685 570 455 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 650 550 450 750 mm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 7 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 75 cm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 8 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Ilość złączy zasilających SATA | 16 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla EPS | 65 cm |
| Dołączone śruby | Tak |