Producenci
Korsarz | WIRTUOZ ZAWODU | Zestaw słuchawkowy do gier | Przewodowe | Nauszne | Mikrofon | Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Impedancja mikrofonu | 2200 ? |
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Typ sterownika | Grafen |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 40000 Hz |
| Czułość słuchawek | 116 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące