Producenci
Kosa 2x18V bez akumulatorów i ładowarki DUR368AZ MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (trzeci bieg) | 6500 RPM |
| Szerokość koszenia | 35 cm |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Gwint wrzeciona | M10 x 1.25LH |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 5300 RPM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 3500 RPM |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Akumulator | Nie |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Długość produktu | 1823 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy