Producenci
Kosa AKU DUR193RF MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ głowy | Żyłka |
| Kolor produktu | Niebieski Czarno-srebrny |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 73,2 dB |
| Poziom hałasu | 1,5 dB |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt pętla |
| Silnik | Silnik szczotkowy |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 7800 RPM |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 83 dB |
| Średnica żyłki | 1,65 mm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Maksymalna szerokość cięcia | 260 mm |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1248 mm |
| Wysokość produktu | 358 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy