Producenci
Kosa żyłkowa 18V DUR193Z MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 73,2 dB |
| Model | Trymer do strun |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ głowy | Żyłka |
| Szybkość obrotowa | 7800 RPM |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 83,1 dB |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc | 280 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Długość produktu | 1248 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 358 mm |
| Dane opakowania | |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy