Producenci
Kosa żyłkowa 40V 2x5,0Ah XGT UR013GT204 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Zielony |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu kierownica |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Średnica żyłki | 2,7 mm |
| Teleskopowy | Nie |
| Poziom mocy dźwięku | 95,6 dB |
| Szybkość obrotowa | 6700 RPM |
| Rozmiar szpuli | M10 x 1.25 LH |
| Średnica cięcia (max) | 45 cm |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Obsługiwany typ akumulatora | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc | 1500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Szerokość produktu | 690 mm |
| Wysokość produktu | 546 mm |
| Długość produktu | 1922 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Klucz imbusowy 5 mm Głowica tnąca z 3 nożami z tworzywa Ładowarka DC40RA XGT Klucz imbusowy 4 mm 2-żyłkowa głowica tnąca Instrukcja obsługi x 1 Akumulator BL4050F (40Vmax / 5,0 Ah) XGT x2 Podkaszarka akumulatorowa (kosa) Klucz nasadowy 17 2-zębny nóż tnący 255 mm Karta gwarancyjna Uprząż |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy