Producenci
Kosa żyłkowa 40V 4,0Ah XGT UR008GM101 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Teleskopowy | Nie |
| Typ głowy | Żyłka |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Zielony |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Poziom mocy dźwięku | 91,9 dB |
| Średnica cięcia (max) | 43 cm |
| Szybkość obrotowa | 5000 RPM |
| Liczba biegów | 3 |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu L |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rozmiar szpuli | M10 x 1.25 LH |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Moc | 1000 W |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Obsługiwany typ akumulatora | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Długość produktu | 1803 mm |
| Szerokość produktu | 224 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Zawartość zestawu | 2-żyłkowa głowica tnąca Podkaszarka akumulatorowa (kosa) Ładowarka DC40RA XGT Klucz imbusowy 4 mm Torba na zestaw kluczy Akumulator BL4040 (40V max / 4,0 Ah) XGT Uprząż |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy