Producenci
Kosa żyłkowa 40V XGT UR002GZ01 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ głowy | Ostrze |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 89,7 dB |
| Model | Kosiarka |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny Zielony |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 74,4 dB |
| Średnica cięcia (max) | 35 cm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc | 550 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Długość produktu | 1829 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy