Producenci
Kosa żyłkowa 40V XGT UR014GZ MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Zielony |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szybkość obrotowa | 5000 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 91,3 dB |
| Typ głowy | Żyłka |
| Teleskopowy | Nie |
| Rozmiar szpuli | M10 x 1.25 LH |
| Średnica cięcia (max) | 45 cm |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt pętla |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Średnica żyłki | 2,7 mm |
| Moc | |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Moc | 1500 W |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Obsługiwany typ akumulatora | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1914 mm |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 304 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Klucz imbusowy 5 mm Instrukcja obsługi x 1 Podkaszarka akumulatorowa (kosa) Klucz nasadowy 17 2-żyłkowa głowica tnąca Osłona noża tnącego Torba na zestaw kluczy Karta gwarancyjna Uprząż Klucz imbusowy 4 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy