Producenci
Kosa żyłkowa 40V XGT UR016GM101 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Teleskopowy | Nie |
| Średnica cięcia (max) | 33 cm |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 94,1 dB |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu kierownica |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Liczba biegów | 3 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Zielony |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Typ głowy | Żyłka |
| Rozmiar szpuli | M10 x 1.25 LH |
| Średnica żyłki | 2 mm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Moc | 600 W |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Obsługiwany typ akumulatora | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 537 mm |
| Długość produktu | 1792 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Szerokość produktu | 625 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Zawartość zestawu | Klucz nasadowy 16/17 Akumulator BL4040 (40V max / 4,0 Ah) XGT Instrukcja obsługi x 1 Osłona noża tnącego Ładowarka DC40RC XGT Podkaszarka akumulatorowa (kosa) Głowica tnąca 255 mm Karta gwarancyjna Uprząż Klucz imbusowy 4 mm Torba na zestaw kluczy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy