Producenci
Kosa żyłkowa Aku 18V 1x5,0Ah DUR192LST MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość obrotowa | 6000 RPM |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Szerokość koszenia | 30 cm |
| Model | Trymer do strun |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1705 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
Gwarancja 24 miesiące