Producenci
Kosa żyłkowa Aku 2x18V DUR368APT2 MAKITA (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Średnica żyłki | 2,4 mm |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy DC |
| Średnica cięcia (max) | 35 cm |
| Liczba ustawień prędkości | 3 |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Gwint wrzeciona | M10 x 1.25LH |
| Poziom mocy akustycznej | 89 dB(A) |
| Kolor produktu | Zielony Szary |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Hamulec | Tak |
| Moc | |
| Wymienny akumulator | Tak |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 442 mm |
| Długość produktu | 1758 mm |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Szerokość produktu | 615 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podkaszarka | Tak |
| Ilość głowic | 2 głowice |
| Ilość kluczy imbusowych w zestawie | 2 |
| Torba w zestawie | Tak |
| Osłona | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Liczba dołączonych akumulatorów | 2 szt. |
| Ilość noży | 1 |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Gwarancja 3 miesiące