Producenci
Kosa żyłkowa Aku 2x18V DUR368APT2 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Model | Podkaszarka 2 w 1 i podkaszarka do sznurków |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Kolor produktu | Zielony |
| Średnica cięcia (max) | 35 cm |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1823 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Nie |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy