Producenci
Kosa żyłkowa Aku RTD 18 LTX BL 30 601720850 METABO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ głowy | Żyłka |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt w kształcie pętli D |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Tłumienie drgań | 3 m/s2 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 76 dB |
| Niepewność poziomu mocy akustycznej | 87 dB |
| Model | Trymer do strun |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Wear protective eyewear and clothing while operating. Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Gwarancja 24 miesiące