Producenci
Kosa żyłkowa aku 18v DUR191LZX3 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom ciśnienia akustycznego | 74 dB |
| Szybkość obrotowa | 6000 RPM |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Walizka | Nie |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Długość produktu | 1836 mm |
Gwarancja 24 miesiące