Producenci
Kosa żyłkowa akumulatorowa MAKITA DUR190UZX3 18v
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Cechy | |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Model | Trymer do strun |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Poziom mocy dźwięku | 91,6 dB |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1836 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Głębokość produktu | 473 mm |
| Szerokość produktu | 610 mm |
Gwarancja 24 miesiące