Producenci
Kość mechaniczna Black Diamond CAMALOT C4 - 3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Camalot |
| Średnica liny (max) | 8,79 cm |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Bardzo lekka konstrukcja | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Średnica liny (min) | 5,07 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 181,1 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące