Producenci
Kosiarka 2x18V bez Aku i Ładow DLM460Z MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Odchylenie standardowe | 3 dB |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Średnica przednich kół | 18 cm |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 800 m² |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Średnica tylnych kół | 20,5 cm |
| Wielkość pojemnika na trawę | 60 l |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 79 dB |
| Szybkość obrotowa | 3300 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 91 dB |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1518 mm |
| Wysokość produktu | 1138 mm |
| Szerokość produktu | 532 mm |
Gwarancja 24 miesiące