Producenci
Kosiarka Aku 2x18V 2x5,0Ah 46cm DLM460PT2 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny Szary |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Przycisk Dead man's switch | Tak |
| Średnica przednich kół | 18 cm |
| Wielkość pojemnika na trawę | 60 l |
| Szybkość obrotowa | 3300 RPM |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Średnica tylnych kół | 20,5 cm |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1600 m² |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Funkcje uchwytu | Składane |
| Zalecany obszar koszenia | 800 m² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 79 dB |
| Liczba ustawień wysokości | 5 |
| Model | Kosiarka zwykła |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 27,6 kg |
| Głębokość produktu | 1518 mm |
| Wysokość produktu | 1138 mm |
| Szerokość produktu | 532 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Tak |
Gwarancja 24 miesiące