Producenci
Kosiarka EINHELL GE-CM 36/43 Li M-Solo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 600 m2 |
| Średnica tylnych kół | 25 cm |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Wielkość pojemnika na trawę | 63 l |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Minimalna wysokość cięcia | 2,5 cm |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Liczba ustawień wysokości | 6 |
| Regulowana rączka | Tak |
| Średnica przednich kół | 16 cm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Funkcje uchwytu | Składane |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13,2 kg |
| Głębokość opakowania | 485 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,1 kg |
| Szerokość opakowania | 813 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące