Producenci
Kosiarka MAKITA 2x18V DLM539Z 53cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szerokość koszenia | 53,4 cm |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 800 m² |
| Typ napędu | Napęd na tylne koła |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Poziom hałasu | 84 dB |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Wielkość pojemnika na trawę | 70 l |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Liczba ustawień wysokości | 10 |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Model | Kosiarka zwykła |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 29,3 kg |
| Wysokość produktu | 1040 mm |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Głębokość produktu | 1870 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony zestaw mulczujący | Tak |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
Gwarancja 24 miesiące