Producenci
Kosiarka MAKITA 40V XGT LM002GZ 53cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom mocy dźwięku | 94 dB |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 81 dB |
| Średnica tylnych kół | 23 cm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Prędkość maksymalna (do przodu) | 5 km/h |
| Średnica przednich kół | 23 cm |
| Wielkość pojemnika na trawę | 70 l |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Liczba ustawień wysokości | 10 |
| Szerokość koszenia | 53,4 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 3400 m2 |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Szybkość obrotowa | 2800 RPM |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1810 mm |
| Wysokość produktu | 1080 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 34,5 kg |
Gwarancja 24 miesiące