Producenci
Kosiarka MAKITA DLM533Z 2x18V Body (bez aku i ładowarki)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kół | 4 szt. |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Wielkość pojemnika na trawę | 70 l |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2300 m2 |
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Średnica tylnych kół | 23 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Średnica przednich kół | 23 cm |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Gwarancja 24 miesiące