Producenci
Kosiarka akumulatorowa 18V OLM1833B bez aku RYOBI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Indeks naprawialności | 8.8 |
| Cechy | |
| Regulowana rączka | Tak |
| Minimalna wysokość cięcia | 2,5 cm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 6,5 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 5 |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Szerokość koszenia | 33 cm |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Wielkość pojemnika na trawę | 35 l |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące