Producenci
Kosiarka akumulatorowa 2x20V 2x2,5Ah YF-LMC34A YARD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Wielkość pojemnika na trawę | 35 l |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 300 m2 |
| Minimalna wysokość cięcia | 2,5 cm |
| Szerokość koszenia | 34 cm |
| Waga produktu | 12,7 kg |
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zużyte akumulatory oddaj do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Przechowuj urządzenie i jego akumulator w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używaj urządzenia w pobliżu otwartego ognia lub źródeł ciepła. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy