Producenci
Kosiarka akumulatorowa DLM382Z MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Funkcja mulczowania | Nie |
| Wielkość pojemnika na trawę | 40 l |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | 6 |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Minimalna wysokość cięcia | 2,5 cm |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Model | Kosiarka zwykła |
| Moc | |
| Walizka | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 16,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Bezprzewodowy | Tak |
Gwarancja 24 miesiące