Producenci
Kosiarka akumulatorowa Graphite ENERGY+ 36V bez aku
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wielkość pojemnika na trawę | 40 l |
| Szybkość obrotowa | 2800 RPM |
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2,5 cm |
| Napięcie | 36 V |
| Funkcja mulczowania | Nie |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Moc | |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Bezprzewodowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy