Producenci
Kosiarka akumulatorowa MAKITA DLM538Z (1852198) 2x 18V • 53cm • 70L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Średnica tylnych kół | 23 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny Metaliczny |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 700 m² |
| Wielkość pojemnika na trawę | 70 l |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 84 dB |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Średnica przednich kół | 18 cm |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 92 dB |
| Moc | |
| Żywotność baterii (max) | 22 min |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1855 mm |
| Szerokość produktu | 585 mm |
| Wysokość produktu | 1115 mm |
| Waga produktu | 27,9 kg |
Gwarancja 24 miesiące