Producenci
Kosiarka akumulatorowa RASARRO 36/42 (2X5,2AH) 3413272 EINHELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Szybkość obrotowa | 3400 RPM |
| Średnica przednich kół | 15 cm |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Średnica tylnych kół | 22 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Funkcja cięcia krawędzią | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Minimalna wysokość cięcia | 2,5 cm |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 725 m2 |
| Funkcje uchwytu | Składane |
| Regulowana rączka | Tak |
| Wielkość pojemnika na trawę | 50 l |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Wskaźnik napełnienia pojemnika na trawę | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 6 |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 1,25 g |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 5200 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 419 mm |
| Głębokość opakowania | 474 mm |
| Szerokość opakowania | 903 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Waga produktu | 17,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony zestaw mulczujący | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Gwarancja 24 miesiące