Producenci
Kosiarka automatyczna Segway Navimow i105E Powierzchnia koszenia 500 m2 Wodoodporny IPX6 58 dB Stacja ładująca, antena, stojak antenowy, przewód zasilający
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemnik na trawę | Nie |
| Funkcja mulczowania | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Maksymalna wysokość cięcia | 6 cm |
| Funkcja cięcia krawędzią | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Średnica przednich kół | 24,5 cm |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Szerokość koszenia | 18 cm |
| Możliwość pracy wielostrefowej | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Model | Robot koszący |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny Szary |
| Maksymalne nachylenie | 30% |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 500 m² |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 2,55 Ah |
| Żywotność baterii (max) | 60 min |
| Czas ładowania | 1,3 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 450 x 715 x 300 mm |
| Waga produktu | 10,9 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód graniczny | Tak |
Gwarancja 24 miesiące