Producenci
Kosiarka elektryczna do trawnika RYOBI RLM18E40H 5133002347
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Indeks naprawialności | 8.4 |
| Cechy | |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Regulowana rączka | Tak |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Wielkość pojemnika na trawę | 50 l |
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Moc | |
| Moc | 1800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13 kg |
Gwarancja 24 miesiące