Producenci
Koss CS100 USB Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Połączenia/muzyka Beżowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Napięcie obwodu otwartego | 36 mV/Pa |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 56 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 16000 Hz |
| Czułość słuchawek | 91 dB |
Gwarancja 24 miesiące