Producenci
Koss CS200i Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Biuro/centrum telefoniczne Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 102 dB |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 22000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 32 Ω |
Gwarancja 24 miesiące