Producenci
Koss Headphones CS200 USB Wired, On-Ear, Microphone, USB Type-A, Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Nie |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 22000 Hz |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Impedancja | 32 ? |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące