Producenci
Koss Headphones Pro4S Wired, On-Ear, 3.5 mm, Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Scena/studio |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 35 ? |
| Czułość słuchawek | 99 dB |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 25000 Hz |