Producenci
Koss IN THE EAR EARBUDS Słuchawki Przewodowa Douszny Muzyka Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Długość kabla | 1,22 m |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| System akustyczny | Otwarty |
| Czułość słuchawek | 112 dB |
| Typ słuchawek dousznych | Monitory douszne |
Gwarancja 24 miesiące