Producenci
Koss PRO4AA słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Scena/studio Beżowy, Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Zastosowanie | Scena/studio |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny Beżowy |
| Długość kabla | 3 m |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 95 dB |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 25000 Hz |
| Impedancja | 250 ? |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,1% |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
Gwarancja 24 miesiące