Producenci
Koss UR18 słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Muzyka Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Długość kabla | 2,4 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 92 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 25 - 15000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące