Producenci
Kostkarka do lodu HEINRICH"S HEM 8843
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Cicha praca | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Alarm pełnego zbiornika wody | Tak (lód) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Samoczyszczący | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 15 kg/24h |
| Czas przygotowania | 10 min |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 150 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zasilanie sieciowe | Tak |