Producenci
Kostkarka do lodu LIN ICE PRO-S12 srebrna (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Liczba rozmiarów lodu | 2 |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Alarm pełnego zbiornika wody | Tak (lód) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Okienko | Tak |
| Czas przygotowania | 10 min |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,2 l |
| Typ ekranu | LED |
| Typ produktu | Kostkarka do lodu przenośna |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 112 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 242 mm |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Wysokość produktu | 358 mm |
| Szerokość produktu | 328 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące