Producenci
Kostkarka do lodu PRIME3 SIM31
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Typ produktu | Kostkarka do lodu przenośna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Moc | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Głębokość produktu | 302 mm |
| Wysokość produktu | 274 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące