Producenci
Kostkarka do lodu Q77A CARRUZZO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,3 l |
| Moc | |
| Napięcie | 220-240 V |
| Moc | 100 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wydajność | |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Czas cyklu | 8–12 min |
| Ilość kostek lodu | 9 na cykl |
| Pojemność pojemnika | 0,5 l |
| Pojemność kostek lodu | ~63 szt |
| Wymiary kostek | 25 × 30 mm |
| Kształty lodu | Kulki lodowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Gwarancja 12 miesięcy