Producenci
Kostkarka do lodu TCL ICE-B9
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Czas przygotowania | 12 min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,2 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 112 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 242 mm |
| Głębokość produktu | 358 mm |
| Wysokość produktu | 328 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ryzyko pożaru – nie używać uszkodzonego przewodu zasilającego. Nie zanurzać urządzenia w wodzie. Trzymać z dala od dzieci – urządzenie zawiera małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące