Producenci
Kostkarka do lodu TCL ICE-S9
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Waga produktu | 18,8 kg |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Czas przygotowania | 13 min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,2 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 112 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 328 mm |
| Szerokość produktu | 358 mm |
| Głębokość produktu | 242 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące