Producenci
Kosz do recyklingu 54 L 261013 KETER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Różowy |
| Antypoślizgowa podstawa | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność kosza | 54 l |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Wysokość produktu | 547 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać do przechowywania materiałów niebezpiecznych. Trzymać z dala od ognia. Regularnie czyścić, aby uniknąć przykrych zapachów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące