Producenci
Kosz do segregacji 17 L Curver TRIO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Żółty Niebieski Zielony Szary |
| Wentylacja | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Koła | Nie |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kształt | Owalny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba pojemników | 3 |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące