Producenci
Kosz na bieliznę Curver JUTE 58L Ciemny szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wentylacja | Tak |
| Koła | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące