Producenci
Kosz na bieliznę Curver NATURAL STYLE 40LCiemnyBrąz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Brązowy |
| Koła | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Wysokość produktu | 615 mm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące