Producenci
Kosz składany 25kg STANLEY SXWT-FT505-SP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przenoszenie i magazynowanie |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Układ | Prostokątny |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 50 l |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Wysokość produktu | 272 mm |
| Długość produktu | 568 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. Przechowywać w suchym miejscu. Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy