Producenci
Krajacz do warzyw i owoców GEFU TREPPO G-89471
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Przezroczysty Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność pojemnika | 1 l |
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 268 mm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Waga produktu | 680 g |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy